Wieża Ciśnień

Tańszy bilet na ściankę wspinaczkową

Czempińska 2, 64-000 Kościan

wieza.koscian.pl

www.facebook.com/wiezacisnienkoscian

info@wieza.koscian.pl

609 690 170

# sport, fitness, siłownia, kluby sportowe, rowery

ŚCIANA WSPINACZKOWA
Wejście na naszą ścianę wspinaczkową jest nieograniczone czasowo. Wchodzisz i wspinasz się, na ile starczy Ci sił.
Zapraszamy do skorzystania ze ściany wspinaczkowej w kościańskiej wieży ciśnień. Oferujemy Państwu jeden z najciekawszych w Polsce obiektów tego typu. W klimatycznych, zabytkowych wnętrzach mogą Państwo skorzystać ze ścian wspinaczkowych o łącznej powierzchni blisko 345 m2. O ich wyjątkowości stanowi przede wszystkim wysokość, sięgająca ponad 18 metrów. Nasze ściany wspinaczkowe to kilkaset chwytów oraz ok. 20 niezależnych dróg wspinaczkowych o różnych poziomach trudności.
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Prosimy aby pamiętać, iż wspinaczka na naszej ścianie jest sportem dostępnym dla wszystkich, niezależnie od wieku (jedynym wymogiem jest wzrost- przynajmniej 100 cm) oraz sprawności fizycznej (wystarczy podstawowa sprawność). Zapewniamy szczególną dbałość o bezpieczeństwo korzystających ze ściany. Nadzór nad bezpieczeństwem wspinających się pełni wykfalifikowana kadra instruktorów. Zapewniamy również każdemu początkującemu nieodpłatne szkolenie właśnie w zakresie bezpieczeństwa na ścianie wspinaczkowej.
Wszystkich początkujących zachęcamy do zapoznania się z informacjami w sekcji - najczęściej pojawiające się pytania (aktywny link). Rozpoczęcie wspinaczki w kościańskiej wieży ciśnień wymaga zapoznania się z regulaminem oraz wypełnienie dostępnych na miejscu oświadczeń (można się z nimi również zapoznać pod linkiem).
Prosimy aby wizytę na ścianie wspinaczkowej kościańskiej wieży ciśnień poprzedzić rezerwację pod numerem telefonu 609-690-170. Ostatnie wejście na ścianę wspinaczkową godzina 20.00.

OBSERWATORIUM ASTRONOMICZNE
Obserwatorium astronomiczne w Kościanie prowadzi działalność dydaktyczną i popularyzatorską. Jest ona realizowana poprzez organizację spotkań, w trakcie których prowadzone będą teleskopowe obserwacje nieba, wykładów popularnonaukowych, warsztatów, a także lekcji. Ich adresatem są zarówno najmłodsi (grupy przedszkolne), młodzież szkolna, jak i dorośli. Ideą działalności obserwatorium w Kościanie jest, aby każdy zainteresowany astronomią (niezależnie od jego wiedzy), mógł w nim zaspokoić swoją ciekawość.
Opiekunem obserwatorium astronomicznego jest absolwent astronomii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, Mateusz Maliczak. Korzysta on ze wsparcia merytorycznego Obserwatorium Astronomicznego UAM, który objął patronat nad kościańskim projektem.
Obserwatorium astronomiczne w Kościańskiej Wieży Ciśnień rozpoczęło swoją działalność 28 lutego 2014 roku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, znajdującą się w zakładkach po lewej stronie. Będzie ona stopniowo poszerzana o kolejne projekty i wydarzenia. Zwracamy uwagę, iż uczestnictwo w zdecydowanej większości wydarzeń jest nieodpłatne.
Wszystkich Państwa, zainteresowanych nowościami w obserwatorium astronomicznym, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera, bądź do śledzenia nas na profilu FB: https://www.facebook.com/wiezacisnienkoscian?fref=ts. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 500 014 582.

Informacja o zniżkach w kasie.

zdjecie
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5

Organizatorem Programu Kościańskiej Karty Mieszkańca jest Gmina Miejska Kościan
Al. Kościuszki 22, 64-000 Kościan, www.koscian.pl, 65 512 11 11

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe

skocz do góry